فایل صوتی آرامش

مراقبه ی آرامش

فایل صوتی آرامش برای کسانی که درمسیر تناسب اندام قرار گرفته اند و قصد دارند تحول جسمی را در خود ایجاد کنند ساخته شده است. این فایل صوتی را زمانی که احتیاج به آرامش داریدو هنگامی که نگران از چاق شدن دو باره ی خود هستید گوش دهید.

 مراقبه برای ایجاد آرامش

به حالت نشسته با پشت صاف یا دراز کش قراربگیرید. کف پاها روی زمین باشد، چشمهارا ببندید و نفس عمیق بکشید، عمیق نفس بکشید و احساس کنید که لحظه به لحظه آرام و آرامتر می شوید. آرامش بیشتر را از خدا بخواهید با تمام وجودتان، وبا توجه و احساس بگوید: خدای خوب من، ای خدایی که بر زبان آوردن نامت دلم را آرام می کند. همیشه، همه وقت، همه جا، با من، کنار من و همراه من باش و انرژی های شادی بخشت را برمن جاری کن. ای خدای خوبم همیشه وجودم را از آرامش الهیت پرکن و هر لحظه با انرژی های آرامش بخشت شارژم کن.

ای خدای آرامش در خواست می کنم در این لحظات زیبا انرژی های الهی و انرژی های آرامش بخش را بر جسم و جان من جاری کن ویک آرامش عمیق بر من هدیه کن. ای خدای آرامش، برای حضور همیشگی ات وبرای انرژی های الهی و آرام بخشت با تمام وجودم ممنونم، متشکرم و سپاسگزارم. به منظور دریافت آرامش بیشتر، لحظاتی خودتان را زیر دوش نور سبز ببینید و به نرمی و لطافت احساس کنید که نور سبز روشن از آسمان که مثل دوش آب یا مثل باران جاری است  از درون و برون شما عبور می کند. و یک آرامش فوق العاده ای را به شما هدیه می کند. نور سبز روشن، نور آرامش است و تجسم و احساس آن، آرامش شما را بیشتر می کند.

لحظاتی را به شما وقت می دهم تا با تجسم و احساس نور سبز، آرامش بیشتر رو دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

یک نفس عمیق بکشید، آرام، رها و راحت و وانهاده هستید. هم اکنون مراحل مقدماتی تمرین را به خوبی انجام دادید، جسم و ذهنتان کاملا رهاست و آماده ی انجام بخش اصلی هستید. قبل از ورود به بخش اصلی لازم به یاد آوری است که در این بخش از شما می خواهم تصاویری را در ذهنتان مجسم کنید، خواهش می کنم تصویر سازی به نرمی و لطافت باشد. به ذهنتان فشار نیاورید، همزمان با تصویر سازی، تصاویر را احساس کنید، اگر تصویر سازی برای شما سخت است یا نمی توانیدانجام دهید فقط وجودش را احساس کنید. ولی بهترین حالت این است که هم تصاویر رادرذهنتان ببینید و هم در دلتون احساس کنید.

آماده ی انجام مراقبه با نور بنفش هستیم.

از شما درخواست می کنم در ذهنتان فضایی را به وسعت تمام جهان هستی مجسم کنید و ببینید، درست مثل فضایی که دردل شب در عمق آسمان می بینید، فضایی بیکران و بی انتها و یک فضای لایتناهی، تمام این فضا را پر از نور بنفش ببیند، همه جا به رنگ بنفش است، یک بنفش زیبا، درخشان و عالی و تمام این فضای بیکران را پر کرده است. خودتان را مجسم کنید که دراین فضا، در مرکز جهان هستی در حالت مراقبه قرار گرفتید، اطراف شما پراز ستاره های طلایی رنگ است. ببیند و احساس کنید، هزاران هزار ستارگان طلایی رنگ این فضای هستی را پر کرده اندو به دور شما در جهت عقربه های ساعت می چرخند.گویی شما در مرکز هستی قرار گرفتید و هزاران ستاره شما رو طواف می کنند. پس شما دراین تصویر، ذهنیت جهان هستی را دارید، پر از نور بنفش، خودتان را در مرکز جهان هستی میبینید، درحالت مراقبه قرار گرفتید و اطرافتان هزاران ستاره ی طلایی رنگ که در حال چرخش به دور شما و طواف کردن به دور شماهستند. این فضای بی انتهایی که در ذهنتان دارید جهان هستی است، نور بنفش، عشق و آرامش الهی ست، خودتان مرکز ثقل جهان هستید که در وسط قرار گرفتید. و هزاران ستاره ی طلایی که به دور شما می چرخند، نماد فرشتگان الهی هستند. بعضی از این ستاره ها خیلی بزرگ و پر نور و نزدیک هستند و برخی کوچک و کم نور و دور. ولی همه ی این ستاره ها عاشقانه و آگاهانه به دور شما می چرخند و طواف می کنند. این تصاویر زیبا را توی ذهنتان به نرمی و لطافت ببینید و احساس کنید و مجسم کنید. این تصاویر با این نمادها ارتعاش شما رو بالا می برند و یک حس بسیار خوشایندی را در شما ایجاد می کنند، لحظاتی را به شما وقت می دهم تا این تصاویر زیبا رادرذهنتان داشته باشید، ببینید، تجسم کنید، احساس کنید و ازآن لذت ببرید.

درحالی که این تصاویر زیبا را در ذهنتان دارید و احساس می کنید و از آن لذت می برید، آرام آرام توی دلتان نسبت به خدای مهربان ابراز عشق و محبت کنید و خدای مهربان رادر دل صدا بزنید و باکلمات و جملات زیبا، عارفانه و عاشقانه با خدای خودتان ابراز عشق و محبت کنید، در دل بگویید که چقدر دوستش دارید و چقدر عاشقش هستید. می توانید مثل یک معشوق ابراز عشق و محبت کنید، می توانید از عبارتهای خیلی رسمی یا خیلی خودمانی استفاده کنید، هرجور که راحت هستید، همانگونه با خدای خودتان ابراز عشق و محبت کنید.

بطور قطع خدای مهربون پیام هاو ابراز عشق شما را می گیرد، حتما خدا هم به شما ابراز عشق و محبت می کند، خوب است که لحظاتی سکوت کنید و پیامها و ابراز عشق خدا را دریافت کنید.

درهمین حال از عمق وجودتان از خدای مهربان درخواست کنید که آرامش الهی را برشما جاری کندو بگویید: ای خدای مهربانم، ای پروردگار جهانیان، از تو درخواست می کنم، دراین لحظات زیبا، نور وعشق الهی را برمن جاری کن و جسم و جان من را با آرامش الهی خودت پر کن .خدای مهربانم من بسیار مشتاق آرامش هستم. درخواست می کنم دراین لحظات زیبا، نور و عشقت را به وفور بر من جاری کن و تمام وجودم را با آرامش الهی خود سیراب کن. خدای مهربان از اینکه آرامش الهی را برمن جاری می کنی با تمام وجودم ممنونم، متشکرم، سپاسگزارم.

 حالا خودتان را در حالت دریافت رها کنید، حالت دریافت حالتی است که جسم وذهن کاملا رها می شود، شماهیچ کار خاصی انجام نمی دهید و فقط دریافت کننده نور و عشق و آرامش الهی هستید. پس خودتان را درحال دریافت رها کنید، جسم و ذهنتان را کاملا رها و دریافت کننده نور و عشق و آرامش الهی ببینید. یک نفس عمیق بکشید، آرام، رها، راحت و وانهاده هستید. مراقبه ی بسیار قشنگ و زیبایی داشتیم، از این مراقبه لذت بردیم، هر وقت نیاز به آرامش داشتید، این مراقبه را تکرارکنید و از اثرات بیشتر آن بهره مند بشوید. آخرین بخش مراقبه تشکر و قدر دانی است، از عمق وجودتان، با توجه و احساس بگویید: خدای یگانه و یکتا، فرشتگان آرامش، اساتید، معلمانم، پدرو مادرم، جهان هستی و ناخودآگاهم، از همه ی شما با تمام وجودم ممنونم، متشکرم، سپاسگزارم. هم اکنون در ذهنتان مجسم کنید که اتاقی که درآن قرار گرفته اید پراز عشق و نور الهی است، ، دورتا دور شما رایک هاله ای از آرامش احاطه کرده است درحالیکه سرشار از آرامش و انرژی های الهی هستید چشمهایتان را باز کنید.


دانلود

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

7 نظر

    1. ویدا جدی

      با سلام لینک دانلود به انتهای مطلب اضافه شد.لطفا بر روی لینک کلیک راست نمایید سپس بر روی save link as کلیک کنید و فایل را در هر کجا که دوست دارید ذخیره کنید.

      پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *