حالا تصور کن

حالا تصور کن فایلی صوتی است برای کسانی که می خواهند با حس خوب لاغر شوند. کسانی که نگران چاق شدن دوباره ی خود هستند، با گوش دادن به این فایل برای ضمیر ناخودآگاه خود هویت تناسب اندام را برنامه ریزی می کنند، به عبارتی گوش دادن به این فایل، ضمیرناخودآگاه را هدایت می کند به سمت هویت شخصی که به طور طبیعی لاغراست.
برای پروگرم شدن ضمیر ناخودآگاه بیست مرتبه در روز به این فایل صوتی گوش دهید.
با پشت صاف ، روی صندلی راحت بشینید، چشمهاتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید، عمیق نفس بکشید و احساس کنید که لحظه به لحظه آروم و آرومتر می شید.
با شنیدن صدای من هرلحظه آروم و آرومتر می شید. حالا فیلمی رو تصور کنید که دراین فیلم شما دارای تناسب اندام شاد و با اعتماد به نفس هستید.
شخصیت جدید خودت رو ببین در حالیکه تناسب اندامت عالیه، برای خرید لباس به بازار رفتی و وارد هرمغازه ای که میشی و هر لباسی که می پوشی می بینی که همه ی لباسها به تنت زیباست، چند دست لباس می خری، ببین خودت رو که لباسهای رو که دوسشون داری یکی یکی می پوشی جلوی آیینه می ری و از دیدن خودت لذت می بری، چی به خودت می گی؟ چه احساسی داری؟ چقدر خوشحالی؟ حالا همین احساس رو تقویتش کن.
. صدا، تصویر، احساس هر سه رو لحاظ کنید.
حالا تصور کن یه مهمونی باشکوه در یک ویلای باشکوه می خواهی برگزار کنی، تصاویری که می بینید باید بزرگ، رنگی، شفاف و متحرک باشه، تصور کن این مهمونی با شکوه تودر یک ویلایی هست که از یک طرف به یه دریای آروم نیلوفری رنگ مشرفه و از طرف دیگه به یک کوهستان پوشیده از درختان سرسبز، خیلی قشنگ تصویر سازی کن.
به تصویر تون رنگ و لعاب بدین و سعی کنید با تمام جزئیات ببنید، ببینید ویلایی که در ان هستید چه شکلیه؟ چه مدلیه؟ چند طبقه ست؟ دیوارهاش، ستوناش، درو پنچرش چه رنگی و چه مدلیه؟ الان می خوای بری ساحل دریا رو ببینی، راستی هوا چجوریه؟ آفتابی یا ابری؟ ببین الان چه موقعی از روزه؟ صبح؟ ظهر؟ یا عصر؟ شاید هم شبه؟
ببین شخصیت جدید تو که تناسب اندام عالی داره، چه کارهایی می تونه به راحتی انجام بده؟ چجوری حرکت می کنه؟ چقدر احساس سبکی می کنه؟ شاید دوست داشته باشی کمی کنار ساحل بدوی؟ یا اینکه ترجیح می دی تنی به آب بزنی و شنا کنی؟ شایدم دلت می خواد دوچرخه سواری کنی؟ چه فعالیتی دوست داری الان داشته باشی؟ ببین تنها هستی یا اینکه با کسی همراه هستی؟ خیلی قشنگ تصویر سازی کن.
حالا تصور کن تو جنگل قدم می زنی، خنکی، بو و عطر و رطوبت هوا رو حس کن. تصور کن خیلی چابک و سبک، از لابه لای درختان انبوه عبور می کنی، حتی می تونی به راحتی از درخت بالا بری. همین طور که جلو تر می ری چشمت به یه رودخونه ی زیبا می افته ،ببین رودخونه چجوریه؟ تصویر سازی کن، کفش تو در میاری و پاتو توی آب می زای و خنکی آب رو پوستت احساس می کنی، تواین جنگل دوست داری چه فعالیتی داشته باشی؟ خودت رو در حال انجام اون فعالیت ببین! فقط یادت باشه که اندام مناسب و احساس عالی داری، ببین الان چه فضایی هست که دوست داری اونجا باشی؟ و چه کارهایی رو می تونی به راحتی انجامش بدی؟
حالا تصور کن شب شده وداری آماده می شی که مهمونات از راه برسن! لباس مخصوصی رو که خریدی می پوشی و برای بدرقه شون می ری، تصور کن مهمونات یکی یکی میان، و وقتی تو رو بااندام جدیدت می بینند چطوری تعجب می کنند؟ چی بهت می گن وقتی می بیننت؟ پشت سرت چی می گن؟ و چطوری ازت تعریف می کنند؟
حالا تصور کن در حال خوردن شام هستین! تصور کن به اندازه غذا می خوری، و خیلی راحت و آسان بر هوس های غذایی خودت غلبه می کنی.
حالا دراین فیلم ببین شخصیت جدید تو چجوری با دیگرون صحبت می کنه؟ تن صدات چجوریه وقتی با دیگرون حرف می زنه؟ راستی ژست جدیدت برای رسیدن به هدفت چطوریه؟ آیا این ژست جدید تو دررستای رسیدن به هدف می تونه بهت کمک کنه؟
حالا تصور کن همه ی آدمای توی مهمونی دارن تشویقت می کنند. برات دست می زنند و هورا می کشند.
حالا تصور کن کل شهر دارن تشویقت می کنند وبهت آفرین می گن به خاطر اراده ای که به خرج دادی؟
حالا تصور کن روی قله ی کوه اورست ایستادی و کل دنیا دارن تشویقت می کنند و برات تعظیم می کنند. احساسات خودت رو به اوج برسون، همین حس رو داشته باش، حالا با همین حس وارد الان خودت شو و تمامی احساسات را در خودت نگه دار.

این کارو هر روز بیست مرتبه انجام بده . با این کار یک مسیر عصبی جدید باز می کنید.


دانلود

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

10 نظر

  1. ویدا جدی

   فایل صوتی انتهای مطلب ضمیمه شده است که بصورت آنلاین می توانید به آن گوش دهید، افزون بر آن می توانید با کلیک راست روی فایل صوتی گزینه save را بزنید و آن را دانلود نمایید.

   پاسخ
  1. ویدا جدی

   با سلام و احترام.فایل کتاب بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات به آدرس ایمیل وارد شده ارسال می گردد.در صورتی که فایل را در اینباکس خود نیافتید اسپم های خود را نیز چک کنید همینطور در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود دقت نمایید.

   پاسخ
 1. علیرضا سیف

  با سلام خدمت سرکار خانم استاد جدی
  مطالب بسیار ارزشمند و مفید است و من از مطالب سایت شما کمال بهره را می برم
  موفق باشید

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *